Hikayem

KEREM TUNCER KİMDİR?

30 yılı aşkın süredir farklı sektör ve departmanlarda çalışma ve deneyim kazanma fırsatım oldu. Europcar, Türkiye Elektrik Kurumu, Pulver Kimya, Pizza Hut ve 1997-2010 yılları arasında İK departmanında profesyonel olarak iş hayatıma devam ettiğim Coca-Cola gibi birçok köklü şirketle çalıştım. Fakat hep bir yenilik arayışında olduğum için Coca-Cola Çorlu Fabrika İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevimden kendi isteğim ile ayrılarak halen devam etmekte olduğum sektörüm olan Hırdavat & Ahşap & Mobilya sektörüne bir geçiş yaptım. Sektörün en büyüğü olan Hafele İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne transfer oldum. Bu sırada kendime farklı bir bakış açısı kazandırabilmek amacıyla Boğaziçi Üniversitesi İnsan Kaynakları Programını tamamladım.
Ticarete karşı her zaman ilgim vardı ve bu isteğim Hafele Satış departmanına transfer olmamla sonuçlandı. Satış Bölge Müdürü, Mağazalar Satış Müdürü görevinde devam ederken kendimi bir anda kurumsal hayatın dışında kendi işimin başında Hafele Çorlu Franchise Mağaza sahibi olarak buldum.
Halen İnsan Kaynakları ve Satış tecrübelerimi bir araya getirerek sektörünün lideri konumunda birçok şirketle iş birliği yaparak, perakende ve projeler doğrultusunda müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyip uygun üretici ile buluşturmaktayım.

Çözümlerimiz

Hayata Geçirdiğim Projeler

Kariyerim boyunca hayata geçirdiklerim.

Proje Bazlı Tamamlanan Konut Sayısı
Perakende Bazlı Tamamlanan Konut Sayısı
İnsan Kaynakları İşe Giriş Görüşme Sayısı
Profesyonel İş ve Serbest Meslek Çalışma Tecrübesi

Kariyer Basamakları

5li-logo-son-hali